Milujeme Šumavu

Role
Ilustrace, grafická úprava
Typ
Desková hra
Summary in English

Board game "We love Šumava" for all Šumava fans and lovers. You collect points and photos while discovering the national park. At the end of the game, you will receive your "Šumava degree" - you can be anyone from a classical tourist to the King of Šumava. I illustrated and designed this board game during the winter and spring 2021 quarantine. Thanks to this collaboration, I have discovered the most beautiful places in the park in detail on the screen of my computer. This collaboration with We love Šumava was amazing and I loved it! Thank you for this opportunity, and your trust while I designed and illustrated.

Datum
May 2021

Popis projektu

Vědomostní desková hra Milujeme Šumavu je zkrátka hra pro všechny milovníky a fanoušky Šumavy. Cestou po národním parku zodpovídáte na kvízové otázky, získáváte fotografie s body a snažíte se vyhnout ochránáři. Podle správně zodpovězených otázek na konci hry získáte jeden z titulů - lufťák, víkenďák, rodák, šumavská legenda nebo král Šumavy. 

Hru jsem ilustrovala a graficky upravovala během zimy a jara 2021, takže jsem díky ní aspoň na obrazovce tabletu prošla ta nejkrásnější místa a ikony Šumavy.

Na výrobu hry se vybíraly finance na Startovači a cílovou částku se povedlo vybrat již za 24 hodin od začátku kampaně a celkem se prodalo přes 2000 her. 

Tahle spolupráce s We love Šumava byla naprosto skvělá od začátku až do konce...náročná, ale skvělá! Děkuji za důvěru a volnost při tvorbě, moc si toho cením a těším se na další společné projekty!

PS: za každou prodanou hru byl vysazen strom na Šumavě!

No items found.
Další projekt
Krotitelka pražských strašidel
Zobrazit