top of page

#graphicdesign #brandidentity 

Client – /

Graphic design– Soňa Juríková

Year – 2022

CZ

Rožnovsko – návrh vizuální identity

Rožnovsko – spojení devíti obcí do jednoho mikroregionu. Region plný barev, tradic, rozmanité přírody a pozitivní energie. 

 

Východiskem pro novou vizuální identitu je spojení těchto devíti různorodých obcí do jednoho celku. Číslo devět se promítá do základního stavebního prvku identity – devítiúhelníku. Tvar lze flexibilně využívat v systému jako prvek, do něhož jsou vkládány ilustrace, fotografie či text. Variabilita systému je velkou výhodou pro potřeby budoucího rozpracování, animace a nová originální řešení. Výrazným prvkem nové vizuální identity jsou barevné geometrické ilustrace, tématicky vycházející z místních prvků i tvarů přírody. Ilustrace nabízí možnost rozpracování do dalších aplikací jako jsou například piktogramy či ikony.

Rožnovsko brand identity design proposal

Rožnovsko – spojení devíti obcí do jednoho mikroregionu. Region plný barev, tradic, rozmanité přírody a pozitivní energie. 

 

Východiskem pro novou vizuální identitu je spojení těchto devíti různorodých obcí do jednoho celku. Číslo devět se promítá do základního stavebního prvku identity – devítiúhelníku. Tvar lze flexibilně využívat v systému jako prvek, do něhož jsou vkládány ilustrace, fotografie či text.

Variabilita systému je velkou výhodou pro potřeby budoucího rozpracování, animace a nová originální řešení. Výrazným prvkem nové vizuální identity jsou barevné geometrické ilustrace, tématicky vycházející z místních prvků i tvarů přírody.

Ilustrace nabízí možnost rozpracování do dalších aplikací jako jsou například piktogramy či ikony.

Východiskem pro novou vizuální identitu je spojení těchto devíti různorodých obcí do jednoho celku.
Číslo devět se promítá do základního stavebního prvku identity – devítiúhelníku.

11.jpg
14
6.jpg

Typografie

 

Písmo Graphie je velmi dobře čitelné díky ostrým zakončením a lze ho použít v nadpisech i delších textech.  

Barevnost

Zvolená barevnost je inspirována znaky obcí, doplněna a posunuta do výrazných moderních odstínů. 

ROZNOVSKO_prezentace_025.jpg
vizitky.jpg
ROZNOVSKO_prezentace_029.jpg
ROZNOVSKO_prezentace_0210.jpg
bottom of page